kosmetika

Péče o pleť je moje práce i moje radost. Vždy se snažím pro každou klientku najít péči, na kterou bude její pleť reagovat co nejlépe a aktuálně podle jejího stavu. Vše tak, aby při každé návštěvě dostala pleť to nejlepší povzbuzení.

To je důvodem, proč při každém ošetření používám i kosmetické přístroje podporující vstřebávání přípravků i regeneraci pleti jako je biostimulační laser a ultrazvuková  špachtle. Když přijdete poprvé a následně podle potřeby nebo jednou za pár měsíců, kontroluji stav pleti a účinnost péče beauty kamerou. Díky jejímu 50ti násobnému zvětšení mohu nastavit péči detailněji, s lepším zacílením a reagovat na její aktuální stav. Díky tomu je možné vybrat i domácí ošetření mnohem přesněji.

 • Alissabeaute

  Je jemná, citlivá a vysoce účinná kosmetická řada, která je určena pro péči o všechny typy pleti. Je bez alergenů jako jsou parabeny, minerální oleje, silikony, barviva a sulfáty, které se v kosmetice běžně využívají. Její předností je i fakt, že není testována na zvířatech.
 • Diego dalla Palma

  Je díky jedinečnému komplexu 51 + 3 HYALUCOMPLEX TM kyseliny hyaluronové kosmetikou, která zaručuje vysoký efekt ošetření a nastartování správné funkčnosti pleti. Pro svůj vysoký obsah 20 aminokyselin, 16 vitamínů, 6 stopových prvků a minerálů, 4 druhů ceramidů, 2 buněčných protektorů a 3 druhů kyseliny hyaluronové.
 • Kosmetické ošetření pleti

  Začíná důkladným vyčištěním pleti - odlíčením, peelingem a pokračuje hloubkovým čistěním. Tuto fázi ukončuji terapií pomocí biostimulačního laseru. Pak si užijete příjemnou masáž a masku. Na závěr vám upravím obočí a pokud budete chtít, pak jemně nebo výrazněji nalíčím.
 • Depilace obličeje

  Pro partie obličeje i okolí rtů je možné využít diodového laseru nebo cukrové pasty.
 • Barvení řas a obočí

  Dělám za pomoci hypoalergenních barev, které minimalizují citlivé a alergické reakce.
 • Depilace ostatních partií těla

  Je možné provést pomocí didového laseru, cukrové pasty, nebo vosku.
 • Permanentní make-up

  Je další službou, kterou můžete využít, a to jak pro obočí pomocí vláskování a pudrové techniky, tak i zvýraznění rtů a vytvoření očních linek .
badge

Vyrobeno v 💚 Českého ráje.

Tvorba webu Petr Hanuš