mezoterapie

Je další oblíbenou metodou, která podporuje vyhlazování vrásek, obnovuje funkci buněk, omlazuje pleť a  stimuluje růst kolagenu. Působí preventivně proti stárnutí. Má okamžitý viditelný efekt.

Umožňuje lepší vstřebávání účinných látek, zlepšuje příjem vitaminů, peptidů i kyseliny hyaluronové.

 • Jak mezoterapie funguje?

  Mezoterapie je založena na působení rolleru a jeho schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu pleti díky mikrojehličkám, které v kůži vytváří kanálky. Těmi se hlouběji do pokožky dopravují účinné látky. Samotné jehličky stimulují nervová zakončení ve škáře a podkoží.  Jsou tak tenké, že při použití nevyvolávají poškození kůže. Díky tomu je po celou dobu zachována ochranná bariérová funkce pokožky. Po kontaktu s buňkami pod povrchem pleti dochází k nastartování „samoopravného“ procesu, který aktivuje tvorbu nových buněk, kolagenních a elastických vláken. 

  Vše se děje velmi rychle, takže nedochází k poškození tkáně.

 • Kdy je mezoterapie vhodná?

  K obnově mladistvého vzhledu pokožky .

  Revitalizace pleti  - obnova tonusu, rehydratace, zpevnění kontur obličeje obnovení pleť v oblasti hrudníku.

  Potlačení drobných a středních mimických vrásek v oblasti obličeje a krku na hypotrofické jizvy - k potlačení hypotrofických jizev a snížení jejich hloubky u trudovité pleti po akné - na jemnění a vyhlazení pleti.

 • Kosmetické ošetření pleti

  Začíná důkladným vyčištěním pleti - odlíčením, peelingem a pokračuje hloubkovým čistěním. Tuto fázi ukončuji terapií pomocí biostimulačního laseru. Pak si užijete příjemnou masáž a masku. Na závěr vám upravím obočí a pokud budete chtít, pak jemně nebo výrazněji nalíčím.
badge

Vyrobeno v 💚 Českého ráje.

Tvorba webu Petr Hanuš