hyaluron N - Medical

Používá se v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. Udržuje hydratované tkáně a tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních,nervových tkání a velké množství se nachází v kůži, kloubní tekutině, slinivce a játrech. 

S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je nutné ji doplňovat. Hyaluron N - medical je vysoce kvalitní produkt, který je vyrobený ze 100%  čisté  bioaktivní kyseliny hyaluronové. Byl vytvořen tak, aby byla jeho vstřebatelnost organismem maximální a díky tomu se dosáhlo co nejvyšších účinků pro naše tělo. Díky tomu hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus zevnitř.

Jeho působení a vliv oceníte zejména na

  • POKOŽCE

    Více druhů kyseliny hyaluronové zajišťuje její maximální vstřebání a využití v těle. Vrásky, skvrny na pleti a ochablá pokožka jsou známkou jejího nedostatku. Jejím doplněním získáte víc, než doufáte.
  • KLOUBECH

    Pokud vás při chůzi trápí bolesti kloubů, pak je to známka nedostatku kyseliny hyaluronové. Ta v kloubech působí jako přirozený „promazávač“ a zajišťuje, aby byl pohyb plynulý a nebolestivý.
  • SLIZNICÍCH

    Pokud nejsou sliznice dostatečně hydratované, nefungují správně, jak mají. Doplněním hydratace zlepšíte funkci všech sliznic, které díky tomu budou i odolnější.
badge

Vyrobeno v 💚 Českého ráje.

Tvorba webu Petr Hanuš